Hiiumaa Saatkond

Tallinnas tasub sammud seada Telliskivi loomelinnaku poole, sest avatud on Hiiumaa saatkond! Tänavu ollakse pealinnas avatud lausa kaks kuud ning Hiiumaa maitsed ja käsitöö on esindatud suuremalt kui kunagi varem – kohal on üle 20 Hiiumaa väiketootja ja valikus ligi 300 erinevat kaubaartiklit.

Lisaks varasematele juba tuntud tegijatele on tänavu esindatud ka uued hiiumaised tulijad: Hiiu Jähu – hiiumaine mahe teraviljatoodete kasvataja ja valmistaja, Lavendlitalu oma Hiiumaal kasvatatud lavendlitoodetega ja Daghait OÜ hiiumaise dzinniga.

Kuna tänavune aasta puu on kadakas ja kuna Hiiumaal kadakat väga armastatakse, siis on kadakas ka Hiiumaa saatkonnas aukohal. Kadakat leiab väga paljudest toodetest, mis saatkonna riiulitele välja pandud on – dzinn, kadakaräimed, küünlad, kadakamarjad, kadaka vedelseep, kadakane mokamääre, kadaka-mündi marmelaad ja kadaka-mündi limonaad, erinevad maitsesoolad kadakaga, kadaka-porgandi leib jpm.

Hiiumaa saatkond Tallinnas (Telliskivi 60 a, I korrus), on avatud oktoobris ja novembris tööpäeviti kell 11–19, laupäeval ja pühapäeval kell 11–17.

Hiiumaa saatkonna tegevust toetab Hiiumaa Koostöökogu, Hiiumaa Köök ja Pagar ning SA Hiiumaa Arenduskeskus.

Lahtioleku ajad: E-R 11-19, L-P 11-17

Aadress: Telliskivi 60 a (I korrus), Tallinn

Hiiumaa Saatkonna Facebook